Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16763 (5688843)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Контроль за станом рекламних засобів
Відповідальний:КП «Київреклама» [Мондриївський Валентин Миколайович], виконавець: в.о. Дзядевич Оксана Анатоліївна
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу прибрати рекламний щит, яких було встановлено вночі на пішодній зоні вулиці Єлізавети Чавдар між будинками 5 та 7. Ця незаконна споруда складає загрозу для пішоходів та порушує закон України про зовнішню рекламу. Згідно ч.2 ст.16 закону про рекламу, зовнішню рекламу заборонено розташовувати на пішохідних дорожках та алеях.
Чому на офіційнах сайтах оприлюднюють інформацію про прибирання зовнішної реклами з центральних вулиць, проте мовчать про перенесення її до спальних районів Києва?