Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-2862 (5688846)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Питання житлового господарства
Відповідальний:ЖЕД - 103 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Бревус В.В.
Дата контролю:20 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу очистити територію від бур’яну і сміття навколо дитячого майданчика, розташованого між будинком вул. Деміївська 45б і проспект Голосіївський 74а