Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23943 (5688847)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Павільйонами очікування на автобусній зупинці
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

прошу обладнати зупинку біля ”Еко-маркета” (зупинка ”Мікрорайон №1”) об’ємним смітником, тому що біля нової гарної зупинки поки що стоїть завжди переповнена картонна коробка (див. фото у вкладенні). зобов’язати відповідальну службу слідкувати за своєчасним вивезенням сміття з цієї урни.

дуже дякую!