Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11680 (5688853)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Несанкціонована торгівля
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Кошовий Роман Васильович
Дата контролю:20 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Це вже переходить всі межі! Скільки може тривати несанкціонована торгівля на прибудинковій території?? ЖЕК та НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ чому ви не реагуєте на численні скарги мешканців будинку, які подаються вам протягом ТРЬОХ років???!!! Вимагаємо прибрати цих торгашів з нашої прибудинкової території НЕГАЙНО!!! Вони майже щодня торгують продуктами харчування біля будинку, а ви нам пишете відписки що ”торгівлі не виявлено”!!!!