Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16764 (5688854)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Маємо скаргу стосовно смітника біля будинку, це просто жах!! Два бака які повністю збіті сміт’ям так до того ще два ресторани біля дому на Подвисоцького 8 викидють свої мішки у наш смітьевий бак. На зауваження вони не реагують там повна антісанітарія(((