Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6979 (5688865)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На прибудинковій території за адресою: РУСАНІВСЬКА НАБЕРЕЖНА, 8/1 відновлено ЗОВНІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ.