Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6888 (5688872)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Демонтаж інших об’єктів, що входять до переліку малих архітектурних форм
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о. САГАЙДАК Людмила Григорівна], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Перед світлофором на виїзді з вул. Маршала Тимошенка на Оболонський проспект незаконно встановлено два автоприцепи переобладнані під торгівлю. При під’їзді до світлофору вони повністю перекривають огляд правої сторони тротуару через що не видно пішоходів і в той же час пішоходи не бачать транспорт, що наближається. Це може призвести до ДТП та створює небезпеку як для пішоходів так і водіїв.

Прицепи встановлені там більше 6 місяців, отже, є достатні підстави вважати, що керівництво та посадові особи районного управління ГУМВС України в м. Києві відкрито «кришують» незаконні дії «торговців», що виражається у повній бездіяльності або у її імітації.

У поліції є усі правові підстави та повноваження, у спосіб передбачений чинним законодавством, припинити це ганебне для столиці явище.