Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-9375 (5688888)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ШЕУ [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Хмарський Олег Іванович
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день. Відсутність дорожного покриття - проспект Правди, заїзд-виїзд до будинків пр-т Правди 17, 17А, 17Б, 19/3.
Півтора року не вкладають асфальт після розриття і ремонту труб. Дорога перерита, тротуар переритий - і так півтора року.
Одні відписки.


Прошу посприяти у відновленні асфальтового покриття.