Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12255 (5688889)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:20 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!

По вулиці Обухівській, навпроти будинку 127 сформувалось стихійне сміттєзвалище. Навколо нестерпний сморід, існує ризик санітарної катастрофи.
Звалище сформувалось у котловані незаконного будівництва. Забудовнику ТзОВ ”Затишний дім” скасовано дозвільні документи. Проте після скасування містобудівних умов, завершеннястроку дії картки на тимчасове порушення благоустрою забудовник не ліквідував шкоду, завдану земельній ділянці.

З огляду на це, прошу
1. Прибрати сміття
2. Зобов’язати забудовника відшкодувати завдані збитки.

З повагою,
Віта