Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23947 (5688924)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:20 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня. Прошу повідомити, кому належить територія біля будинків по вул.Росошанська 3 к.2, 3 к.4.
Територія в занедбаному стані, гори сміття та бур’яни по пояс. Чи планується вивіз сміття з даної території? Фото додаю. На карті позначила територію червоним кольором