Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-2864 (5688925)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Поляков Павло Юрійович
Дата контролю:20 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

На перехресті вул. Червонопільська - Бестужева та у дворі перед будинками вул. Вітряні гори 1 та 3 велике сміттєзвалище. Сюди вже машинами звозять як будівельние сміття так і меблі. Крім того, росте трава вище мого зросту , в тому числі амброзія.Також перед моїми вікнами стіни розламаного пункту прийому склопосуду, де наркомани влітку та взимку ”колються” та відпочивать, при цьому розпалюють вогнище (пожарні машини приїзжають часто).
Саме через це сміттєзвалище самий короткий шлях до магазину ”Фора”, яким користуються мешканці найближчих будинків.
На мої неодноразові звернення в різні служби одинакова відповідь : ”Територія нікому не належить”, ”Власник приватна особо - знайти не можуть”. Це відписка. Ми живемо в місті і не може бути ”нічийної” території
Ці відповіді мешканців не влаштовують - прошу навести порядок на даній території- в першу чергу вивести сміття та скосити амброзію.
На місці сміттєзвалища міг бути прекрасний сквер для нас пенсіонерів та діточок і всіх мешканців цього району.
Прошу не направляти дане звернення в Подільську держадміністрацію - буде все марно, я можу надати всі раніше одержані відповіді на папері, а дій ніяких.
Дякую.