Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12257 (5688929)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Вивезення, утилізація твердих та негабаритних відходів
Відповідальний:ЖЕД ”Печерськжитло” [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: ЖЕД Печерськжитло
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Керуюча компанія Печерського району у соцмережах регулярно повідомляє про успіхи на комунальній ниві, зокрема - про вивезення негабаритного сміття з прибудинкових територій. Наприклад - https://www.facebook.com/kkpechersk/posts/2904608889568760?comment_id=2905278012835181&notif_id=1565880610004225&notif_t=feedback_reaction_generic
Разом з тим,біля 6-7-8го під‘їзду бульв. Лесі Українки 28А вже більше РОКУ прямо на газонах і доріжках, як пам‘ятник найкращому в Києві комунальному сервісу, знаходиться негабаритне сміття - бетонні залишки зруйнованих вандалами лавок.
З приводу їх вивезення мешканці неодноразово безрезультатно звертались до різних служб.
Просимо вас, в порядку підтримання іміджу успішно працюючої керуючої компанії, з нагоди прийдешнього Дня Незалежності України - вивезти вказане у цьому зверненні негабаритне сміття з прибудинкової території бульв. Лесі Українки 28А. Наперед Вам вдячні, зобов‘язуємось приділити належну увагу вашому посту в мережі Фейсбук, присвяченому успішному опрацюванню цього звернення.