Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39376 (5688950)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ЖЕД - 402 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Берегова Ірина Миколаївна
Дата контролю:20 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На дитячому майданчику, що розташований у внутрішньому дворі будинків вул. Віфлеємська б.2/26, пр-т Соборності б. 24 та б.26/2 та вкл. Тампере б.1/22, після зрізання дерев, які несли загрозу життю та здоров’ю, не було вивезено деревину. Наразі, після проведеного зрізання пройшло 3 тижні, а стовбур дерев досі лежать просто на дитячому майданчику. Довідково інформую, що попереднього разу восени 2018 року вивезення було здійснене через 3 місяці.
Наразі, не вбачаю раціональності в оплаті за прибудинкову територію в сумі 303 грн./міс з моєї квартири. Полу посприяти у вирішенні питання.