Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39384 (5688999)
Зареєстровано:16 Серпня 2019
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:ЖЕД - 404 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Найдьонова Ганна Анатоліївна
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Мешканці будинку 17/1 по вулиці Ярослава Гашека, що знаходиться в Дніпровському районі міста Києва звертаються з вимогою зробити перерахунок за неправомірно нарахований тариф за прибирання прибудинкової територіі. Ми зверталися з проханням розібратись, чому рівноцінні будинки. а також їх прилеглі території мають тариф набагато нижчий.ніж для нашого будинку(направили лист до Керуючої компаніі директору Прогонюк С.Т.,нам прийшла відповідь
від 28.11 2017 №10332-8395, де нічого не було сказано про наш будинок)Виявляється , що до прибудинкової території нашого будинку Я.Гашека 17,1 відноситься спортивна площадка та територія скверу, де розташований бювет.
Ватрість тарифу при сплаті до 20 числа становить 7.05.
На даний момент виявляється , що є рішення Київради про відчуження території спортивного майданчику та скверу з бюветом.Цю територію ніхто не прибирає, заросло все бурянами та амброзією.Коли ми звернулися до ЖЕК , чому у дворі такі хащі, то нам відповіли , що це не їх територія і вони за неї не відповідають.

АЛЕ ЧОМУ НАМ ЯК НАРАХОВУВАЛИ ТАРИФ 7.05 ТАК І НАРАХОВУТЬ З МОМЕНТУ ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ????? і до нинішнього часу.
Невже вважають , що мешканці , хоч і більшість люди поважного віку , не розберуться , що нас дурять і так примітивно
На сайті НАШ будинок розписаний тариф , сума якого не міняється з моменту підняття.А коли було рішення про відчудження, то :
витрати з прибирання прибудинкової територіі з суми 3.5338 з 12.04.2018 стала 3.1085
а різницю розкидали по всіх інших послугах в сторону збільшення , а загальна сума , як була 7.05 . так і залишилась.
То і виходить ми як платили, так і платим, а територію ніхто не прибирає.
Прохання розібратись і зробити перерахунок.