Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11685 (5689024)
Зареєстровано:16 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація пристроїв примусового зниження швидкості
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Обладнання безпечного руху для дітей на перехресті вулиці Академіка Сіркова та проспекті Леся Курбаса(школа 206,садочок 145)


Дуже важливо зробити безпечне місце переходу до школи і садочка. На разі немає жодного знака,лежачого поліцейського чи зебри! Діти щодня подвергаются угрозі життю ,тому що водії навіть не гальмують.