Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6989 (5689049)
Зареєстровано:16 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Заява начальнику відділу контролю за благоустроєм Баришовцю Р.О.

Пішохідна доріжка, що веде до входу на територію школи № 50 (неподалік від житлового будинку на вул. М. Ушакова, 10) перебуває у вкрай занедбаному стані. Фотофіксацію додаю.

ЗУ «Про благоустрій населених пунктів»:

- ст. 13 До об’єктів благоустрою населених пунктів належать пішохідні доріжки
- ст. 15 Балансоутримувач забезпечує належне утримання та своєчасний ремонт об’єкта благоустрою власними силами або може на конкурсних засадах залучати для цього інші підприємства, установи, організації
- ст. 42 До відповідальності за порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів притягаються особи, винні у неналежному утриманні об’єктів благоустрою

Прошу зобов’язати балансоутримувача відремонтувати пішохідну доріжку.