Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39386 (5689059)
Зареєстровано:16 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:Комунальна служба перевезень [Савтир Сергій Володимирович ], виконавець: Ілляшенко Юлія Юріївна
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий вечір. Прошу повісити знак зупинки маршрутного таксі номер 599 який висів там до капітального ремонту проспекту Тичини в минулому році. Коли міняли стовпи освітлення його також зняли. Зупинка називається пр. Павла Тичини яка знаходиться в кінці самого проспекту перед колом біля будинку Тичини 28 та торець Березняківська 12. Також прошу заоодно зняти незаконну рекламу, яка вісить на стовпі там де мав би висіть знак.