Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-39387 (5689063)
Зареєстровано:16 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий вечір. Прошу повісити знак зупинки під назвою вулиця Куренівська на якій зупиняєть автобус номер 72 та маршрутне таксі 502 в сторону масиву виноградар. В цілому на фото, які додаю видно в якому жахливому стані сама зупинка, тому прошу для початку повісити знак, водії які не працюють постійно на цьому маршруті не знають що там є зупинка і проїзжають її. Зупинка знаходиться за перехрестям вулиць Куренівська та Семена скляренка, поряд з нею знаходиться шиномонтаж з адресою вул. Скляренка 3