Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9330 (5689070)
Зареєстровано:16 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт і обслуговування сміттєпроводів та сміттєзбірників в приміщенні
Відповідальний:ЖЕД - 319 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Коновал Андрій Васильович
Дата контролю:21 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу розглянути звернення, щодо закриття сміттєпроводу, в будинку за адресою Лісківська, 22, де я проживаю, з порушенням норм, а саме:
- відповідно до Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України № 145 від 17.03.2011 року та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05.04.2011р. за №457/19195, в існуючих багатоповерхових житлових будинках дозволяється закриття сміттєпроводу у разі проведення оброблення (перероблення) побутових відходів шляхом обладнання всіх квартир утилізаторами (подрібнювачами) залишків харчових продуктів та письмової згоди всіх мешканців цих будинків за погодженням з балансоутримувачем цих будинків. Оскільки не всі мешканці будинку, де я проживаю, надали таку згоду та жодна квартира не обладнана утилізаторами залишків харчових продуктів, то заварювання сміттєпроводу порушує мої права та права інших мешканців, що не надали згоду та не були проінформовані, на користування вказаним інженерним об’єктом;
- також після проведення робіт із заварювання сміттєпровода із недотриманням норм, санітарні умови в будинку значно погіршилися, а саме через те що вивозячи залишки харчових продуктів в ліфтах воно протікає, та залишає нестерпний сморід який жителі посипають білим порошком з запахом хлору.