Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-9200 (5735470)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Відповідно до Закону України Про відходи, захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів заборонене, що автоматично примушує громадян сортувати відходи. Оскільки біля будинку по вул. Івана Миколайчука 19-А існує лише один контейнер підземного типу, що не передбачає збір сортованого сміття, прошу вказати, куди мешканцям цього будинку викидати сортоване сміття - в першу чергу відходи з пластику.