Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-9201 (5735474)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Укладання та технічний стан бордюрного каменю
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Дрижко Олександр Олександрович
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Повторне звернення до Р-3903 від 22 Березня 2019.


Відповідно до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженою КМДА, було задекларовано створення безбар’єрного та комфортного пішохідного простору. Але не дивлячись на це при будівництві ресторану Макдональдз по вул. Івана Миколайчука 16 не виконано заниження бордюру при перетині тротуару та заїзду на територію закладу з вул. Миколайчука.
Це створює значні складнощі для пересування маломобільних груп населення, при чому не лише осіб з інвалідністю, а також батькам з дитячими візочками, особам похилого віку, вагітним жінкам, дітям на велосипедах, самокатах, роликових ковзанах тощо. Особи похилого віку вимушені проходити цю ділянку по проїжджій частині, наражаючи себе на небезпеку дорожньої пригоди.

Тому у зв’язку з тим що зазначений об’єкт будівництва прямо порушує вимоги Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, ДБН Б.2.2-5:2011 та Наказ Державного комітету України з питань ЖКГ № 154 від 23.09.2003 прошу виконати (або зобов’язати забудовника) заниження бордюрного каменю із заниженням тротуару що безпосередньо підходить до пішохідного переходу з дотриманням норм п.5.6.12 ДБН Б.2.2-5:2011.

У відповідь на оригінальне звернення зазначено що ТОВ «МОНОЛІТСТАЛЬБУД», на замовлення ТОВ «Ай Ті Ві Ті Інвестментс», на підставі планової контрольної картки № 18040069-Дн, виданої Департаментом міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводило роботи на підземних інженерних мережах за згаданою адресою та замовник (виконавець) робіт зобов’язані після завершення проведення робіт, відновити благоустрій в повному обсязі та закрити контрольні картки а також що контроль за виконанням робіт на об’єктах благоустрою здійснюється Департаментом міського благоустрою та Контрольна картка на даний час не закрита. Дніпровською райдержадміністрацією підготовлено та направлено лист до ТОВ «Ай Ві Ті Інвестментс» з вимогою щодо відновлення благоустрою в місцях проведення робіт в найкоротший термін.
Оскільки пішохідний перехід досі не приведено до норм п.5.6.12 ДБН Б.2.2-5:2011, прошу повідомити
- чи закрита на даний момент контрольна картка?
- яка була відповідь ТОВ «Ай Ві Ті Інвестментс» на лист з вимогою відновлення благоустрою від Дніпровської райдержадміністрації?
- коли буде приведено пішохідний перехід до норм п.5.6.12 ДБН Б.2.2-5:2011?