Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-22108 (5735505)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж воріт, огорожі, паркану, забору
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Питання по зверненню М-21852 та М-20034 не вирішене!
Прошу надіслати карту з відображенням ділянок на які віддавався дозвіл!
Роботи проводять на двох ділянках:
1 ділянка під реконструкцію фонтану
2. Під будівництво комплексу.
По створеному зверненню йде мова про іншу ділянку (були додані фото у М-20034) яка не має відношення до будівництва.
Прошу проінспектувати та дати мені відповідь - чи відповідає державним нормам встановлений забор, що обмежує видимисть для автомобілів при виїзді на Малиновського.
Прошу надати відповідь від інспекції по організації дорожнього руху!