Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-23841 (5735518)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:6 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доріжка, від Новуса до метро Академмістечко завалена дошками, сміттям, які залишились від спроб незаконно встановити МАФ. Прохід цієї ділянки обмежений вже протягом тижня.
Начебто була реакція Святошинської РДА щодо зупинки будівництва, але ”споруда” просто розібрана, але не прибрана.
Сміттєзвалище перекриває доступ до пішохідного переходу