Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-10867 (5735585)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:17 Грудня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прошу навести лад із стихійним паркуванням на вулиці Кірпи, через байдужість до порушників з боку правоохоронних органів,та інспекції з паркування там величезні затори