Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-11143 (5735639)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Куліков Олег Михайлович
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

В районе перекрестка Вышгородская-Осиповская машины часто заезжают на тротуар и едут по парковой зоне. Там раньше стоял ограничитель, но его с оторвали как-то, только корень торчит из асфальта