Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-11145 (5735645)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Управління освіти [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Іваніна Н.В.
Дата контролю:6 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрий день. Поруч з місцем проживання розташована школа 272 Навколо школи та поруч на прилеглій території смітник. Опале листя ніхто не прибирай, розкидане сміття, використані ампули та шприци, побиті скляні Бутирки. Хто повинен доглядати ці ділянки??? Ходять діти із садочка та школи. На територію школи де стадіон хтось викинув гору сміття. Прошу розібратись