Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-19645 (5735689)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”Київкомунсервіс” [Ляшкевич Максим Володимирович]
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Знов звертаюсь зі скаргою на невиконання КП ”Київкомунсервіс” своєї роботи по забезпеченню вивезення сміття з подвір’я нашого будинку. За всіма існуючими графіками, які нероба-директор КП нахабно та категорично не бажає пам’ятати та виконувати, учора у суботу 30 листопада 2019 року КП повинно було забезпечити вивезення щонайменше 3-х контейнерів сміття з подвір’я нашого будинку. Ця робота, як і завжди у вихідні та свята, повністю невиконана. Контейнери перенавантажені, сміття складається поруч з ними. Четвертий контейнер-сітку КП тихенько прибрало та відмовляється встановлювати новий. Але гроші за вивезення сміття з цього 4-го контейнера КП старанно нараховує собі як плату за невиконану роботу. Ці гроші, сплачені мешканцями будинку за удаванну роботу, зникають у невідомому напрямку на примхі керівництва КП. Більш того, такий стан справ повністю влаштовує КМДА, яка на протязі кількох років не реагує на цей безлад. Коли нарешті КМДА наведе лад у цьому питанні?
До скарги додаю фото, зроблене сьогодні у неділю 1 грудня 2019 року вранці.