Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28765 (5735733)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Утримання підвалів, колясочних технічних поверхів
Відповідальний:Департамент житлово-комунальної інфраструктури [Науменко Дмитро Володимирович]
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На свою скаргу (С-28254) від 20 листопада я отримав 27 листопада ВІДПИСКУ від ” Керуючої компанії Печерської РДА.. ” Я це називаю ВІДПИСКА тому, що на жодне з питань, які ставились у вказаному зверненні і майже 10 років турбують мешканці будинку, відповідь НЕ отримали.
Але до цієї ВІДПИСКИ додали Акт обстеження смердючого підвалу працівниками ЖЄД ”Хрещатик” !? НЕ зрозуміло де, в якому місці, чи кабінеті складався вказаний Акт, але в ньому відсутній хоча б один представник від будинку, а зі змісту тексту можна сподіватись, що там ЦУМ, а не смердючий, затоплений фікаліями підвал, над яким живуть люди та працює в цьому смороді дошкільна установа ”Джерельце” (Ну прямо не в бровь, а в глаз). І порада працівникам ЖЄД (Які звинувачують мешканців в недотриманні правил користування каналізацією): фіксувати, та надавати реальні факти причин засорів, які б надали підстави для ”виховання”користувачів вказаною системою.
Тому звертаюсь до КМДА (Клічко В,В ) уже вісімнадцятий раз, не до ЖЄД, і не до Керуючої компанії, прочитайте , ознайомтесь з останнім Зверненням С -28254 від 20 11.2019 року і надайте обгрунтовану відповідь, а не чергову ВІДПИСКУ. Чергова ” ВІДПИСКА”, це згода КМДА для звернення мешканців до інших структур, які за своїм статусом мають опікуватись громадянами та впливати на місцеву владу за її бездіяльність та безвіповідальність..

Фото та відео про стан каналізації в підвалі будинку находяться в файлах попередніх Звернень. А аварійний стан системи каналізації в підвальних приміщеннях будинку підтверджується єксплуатаційними організаціями, технічними та єкспертними службами з 2013 року.