Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28769 (5735747)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На прибудинковій території у дворі будинку № 14 по вул. Бережанській близько шести років знаходиться припаркований безхозний автомобіль марки ”ФОРД” модель ”Скорпіо” (великогабаритний.)
Цей автомобіль без руху та власника, без номерів державної реєстрації, створює перешкоди іншим автомобілям під’їзжджати до будинку, у тому числі, автомобілям швидкої допомоги та автомобілям з прибирання сміття.
У вересні 2019 року мешканці будинку звернулися до начальника Оболонського управління поліції пана Бикова В.В. проханням організувати евакуацію автомобіля, але Биков В.В. на особистому прийомі нам відповів, що прибирання таких автотранспортних засобів не відноситься до компетенції управління, що цим займається управління патрульної поліції у м. Києві.
22 жовтня 2019 року ми отримали від управління патрульної поліції у м. Києві у якій повідомлено, що відповідно до нормативних актів транспортний засіб не створює суттєвих перешкод.
Проте, занедбані авто приваблюють асоціальних елементів, заважають прибиранню сміття, а також несуть загрозу для для мешканців будинку.
У зв’ язку з цим, прошу вжити заходів щодо евакуації з прибудинкової території цього авто.