Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-22135 (5735809)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Начальник управління ЖКГ [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Сидорчук А.Ю..
Дата контролю:17 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
Прошу Вас провести вуличне освітлення по інснуючих стовпах електропередач до нашого комплексу таунхаузів за адресою місто Киів, вулиця Крутогрна 13-13а. На теперешній час 300 метрів дороги у суцільній темряви, що становить небезпеку для усіх мешканців у темну пору доби. Дякую