Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-19653 (5735832)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:17 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На дорожке от трамвайной остановки Григоровича-Барского мимо казино и магазина (ул. Симиренко 9) к нашим домам (ул. Симиренко 11 и 13/1, Булгакова 3, и др.) не горят фонари на столбах, так что в тёмное время суток там крайне не комфортно и опасно ходить. Пожалуйста, распорядитесь, чтобы заменили лампы и включили освещение. Спасибо.