Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-19656 (5735864)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ та ВЖФ [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Яресько Г.В.
Дата контролю:17 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добридень!

На початку осені біля нашого будинку комунальні служби зробили кілька ям. Відразу після розкопок там щось ремонтували, але потім ями покинули і не закопали. Ось уже кілька місяців ями стоять покинуті і створюють незручності для проїзду машин і складають небезпеку для пішоходів у темний час доби, ями не огороджені і оскільки навколо нашого будинку не горять ліхтарі туди легко впасти. Крім того ці ями ускладнюють під’їзд спецтехніки до сміттєвих баків. Як представник нашого будинку прошу посприяти в закапуванні ям і відновлення акуратного вигляду нашого двору.
Фото ям висилаю у вкладенні.

З повагою,
Олена