Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-47035 (5735893)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Гуйда Лариса Олексіївна
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Систематичне забруднення прибудинкової території біля смітника. Усе сміття розносять безхатченки та птахи на територію дитячого майданчика. Чи можливо встановити огорожу для смітників, щоб птахи та вітер не розносили летюче смітия? А також прошу прибрати територію.