Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-22153 (5736002)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Вивезення будівельних, виробничих та інших нетоксичних відходів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:17 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

У версні місяці 2019 року, по пр.Палладіна, ву.Коростенській, та вул.Рубежовській проводились будівельні роботи з ремонту доріг, тротуарів. Також виконувався ремонт пішохідного переходу по вул.Рубежовській. Після ремонту будівельниками було залишено будівельне сміття, біля пішохідного переходу. Зараз ця купа мусора стає улюбленим місцем місцевих жителів і перетворюється на свалку. Прошу вашого втручання в цьому питанні.
Місце свалки вул.Рубежівська, 8. Дуже боляче дивитися на цю кучу, особливо після ремонту дороги та благоустрою.