Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-10877 (5736006)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Вранці (близько 8.30) 02 грудня 2019 року на перетині вулиць Милославської та Бальзака п’ятеро осіб в однаковій уніформі із логотипом ”ЕКО” на спині після прибирання території трамвайного ДЕПО все зібране сміття скинули у зелену смугу поруч із будинком по вул. Милославська 2 (замість його вивезення або утилізації). Вважаю, що такі дії шкодять благоустрою району та екологічній обстановці для мешканців будинків, що знаходяться поруч і є неприпустимими з боку, на мою думку, працівників комунального підприємства. Дуже прошу надати належну правову оцінку таким діям та усунути їх наслідки з метою відновлення санітарного стану району. Фото дадються.