Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-8067 (5736018)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Ремонт і обслуговування сміттєпроводів та сміттєзбірників в приміщенні
Відповідальний:ОД - 503 [в.о. Кукурудза Петро Іванович], виконавець: Бутанец Марина Вікторівна
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

В наше м доме забился мусоропровод , на лестничной площадке жильцы складывают мусор, от этого очень неприятный запах. Просьба почистить мусоропровод и убрать мусор.

И убрать на лестничных площадках. Они не убираются регулярно!

Спасибо