Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-22156 (5736021)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Казмірчук Віктор Ігорович
Дата контролю:17 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Це звернення систематично ігнорується більше 3 років.
Звернення М-34055 проігнороване. Зверення М-8553 теж проігнороване. (Статус: На доопрацюванні виконавцем маже 2 роки)
Нічого не зробленно. Направляю повторне зверння.
До того ж вони додали рекламу прикуту до стовпа яка блокує ще більше прохід зліва від ларька.
По факту вони вже плюють на Ваші звернення до них. Прийміть міри. Ларьок треба усунути бо він заважає проходу людей.


19 Березня 2018
М-8553
Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Повторное обращение прошлое так и не обработанное привожу ниже :
6 Листопада 2017
М-34055
Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Здравствуйте.
Проблема с доступом к пешеходному переходу от ближайшей остановки по обе стороны дороги:
1. Остановка Микрорайон №1 на пути к переходу стоит ларек который очень неудобно обходить
2. Остановка Железнодорожные кассы на пути к переходу стоит палатка которую нужно обходить (палатка появилась недавно)
В обоих местах оставлен узких проход для людей. И очень неудобно каждый раз идти в обход.

Спасибо.

Відповідальний: Відділ контролю за благоустроєм [Крохмалюк Віктор Васильович]
Дата контролю: 21 Листопада 2017
Статус: На доопрацюванні виконавцем

Відповідь
ПОРУШЕНЕ ПИТАННЯ ПОТРЕБУЄ ДОДАТКОВОГО ОПРАЦЮВАННЯ. ПИТАННЯ НА КОНТРОЛІ

Відповідальний: Відділ контролю за благоустроєм [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю: 3 Квітня 2018
Статус: На доопрацюванні виконавцем