Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-23882 (5736090)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:17 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу негайно мене проінформувати з якої причини на зупинці тролейбуса маршруту № 7 зупинка «Поліклініка № 3» по вул. Чорнобильська, 4/56 на пішохідному переході, а саме на неригульованому перехресті, відсутня розмітка, яка має відповідати ПДР України. Саме над цією ділянкою переходу встановлено відповідний інформаційно-вказівний знак ”пішохідний перехід”, а відповідна розмітка відсутня. Звертаю вашу увагу, що ця дорога в один бік веде до поліклініки № 3 (вул.Чорнобильська, 5), а в зворотньому боці до загальноосвітньої школи № 287 та дошкільного навчального закладу № 786 ”Квіточка” .Прошу негайно привести в належний стан відповідну частину дороги, оскільки на ній неодноразово помічено аварійні ситуації, що несуть смертельну загрозу життю людей похилого віку та школярам і дошкільнятам.