Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28807 (5736101)
Зареєстровано:2 Грудня 2019
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:Управління освіти [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Рогова А.А.
Дата контролю:17 Грудня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Згідно мого звернення від 25 Жовтня 2019 за номером С-26926 так ні хто не закріпив бетонну плиту. Чи може хтось її прибрати зовсім, бо плита паркану між входом в дитячий садок і будинком за адресою Відрадний проспект 8 незакріплена і може впасти. Це дуже небезпечно бо там вхід в дитячий садок і постійно ходять малі діти.