Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-11162 (5736171)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: Крамаренко Анатолій Костянтинович
Дата контролю:18 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

22 Листопада 2019 написала заяву (Ш-10968), на яку відповідь ще не отримала...
Однак на місці будівлі за цей час збудували бетонні стовби (див. фото ”Стовби”.
А два дні тому з’явилося оголошення, що це роботи з відновлення фасаду будинку (див. фото ”Об’ява”).
Однак мене цікавить питання:
ЯК ВМОНТОВАНІ СТОВБИ МАЮТЬ ВПЛИНУТИ НА ВІДНОВЛЕННЯ ФАСАДУ БУДИНКУ???
Відповідь маю одну: відновлюється майданчик ресторану, який знесли (і спасибі велике!!!), як незаконно збудований... Тобто хтось дав на це дозвіл...
Якщо хтось може пояснити інакше - буду дуже вдячна...