Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-22164 (5736181)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: в.о. Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

в рамках підготовки новорічного містечка контейнери встановлено так, що частково заблоковано прохід до пішохідного переходу через Рильський провулок. прошу усунути недоліки