Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-22968 (5736214)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:18 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

За адресою вул.Федерова Івана 12
встановлено дорожні знаки із порушенням ДСТУ.
Так на вказаній ділянці встановлено знак 3.34 ”ЗУПИНКА ЗАБОРОНЕНА”.
Одночасно із знаком розташована табличка якої нема в ДСТУ 4100-2014 ”КРІМ АВТОМОБІЛІВ ПОСОЛЬСТВА”.
Розташування табличок відсутніх в ДСТУ заборонено.
Одночасно із знаком ”ЗУПИНКА ЗАБОРОНЕНА” на асфальті нанесено розмітку для паркування автомобілів.
Вимагаю НЕГАЙНО привести вказаний дорожній знак до вимог ДСТУ.
Також вимагю брибрати дорожню розмітку паркувальних місць на ділянці де заборонена зупинка.

Додаток - фото дорожнього знаку.