Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-9252 (5736217)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович]
Дата контролю:18 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня. Вже декілька років на газоні біля будинку 4 по вул. Якуба Коласа знаходиться покинутий автомобіль. Без номерних знаків. Автомобіль не тільки займає зелену зону без права парковки, а ще й сильно псує вигляд прибудинкової території. Прохання прийняти міри и евакуювати автомобіль.