Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-14913 (5736221)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Несанкціонована торгівля
Відповідальний:Взаємодія з правоохоронними органами [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Рожков Валерій Федорович
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Згідно п.8.19 ДБН В.2.3-7-10 для забезпечення евакуаціі пасажирів та персоналу метрополітена в наслідок надзвичайних ситуацій розміщення об’єктів комерційного ,торговельного та соціально - побутового призначення забороняється :
-в переходах пересадочних вузлів ;
- у підземних і наземних вестибюлях;
- на поверхні землі в межах півкола радіусом 20 м від площини дверей у напрямку евакуації з центром у середині дверної групи , яка включае всі двері з написом ” Вхід ” та ” Вихід ”.
На станціі метро Лісова все що заборонено вище зазначеним нормативним документом не виконуеться !!!!
В переходах з ранку йде торгівля . На виходах , входах в метро з ранку і до закриття метро починаючи від самих дверей
не вщухае торгівля. На чсленні звернення до охорони метрополітена що до їх бездіяльності по відношенню до порушників , отримуещ відповідь , що це не зона їх відповідальності .З їх слів питання бородьби з стихіною торгівлею це справа поліціі.
Звертаюсь з вигою навести порядок на станціі метро Лісова стосовно стихійної торгівлі. Також хочу отримати відповідь до яких органів звертись в разі виявлення порушень .