Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-22973 (5736273)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж воріт, огорожі, паркану, забору
Відповідальний:КП «Київреклама» [в.о. Дзядевич Оксана Анатоліївна]
Дата контролю:15 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу розглянути нижченаведені факти та прийняти належні міри згідно діючого законодавства.

За адресою вулиця Маршала Малиновського, 24/10 (до речі адреса відсутня у довіднику форми звернення) знаходиться, що містить арку, яка призначена для проїзду автомобілів та має конструктивно виділений тротуар для пересування пішоходів. Посилання на гугл-мапу https://bit.ly/2RdBoGr
Звертаю увагу на наявність дорожніх знаків з обох сторін арки, які свідчать про можливість пересування та визначають порядок приоритету проїзду.
Деякий час назад проїзд аркою було унеможливлено - заблоковано штучно створеними перешкодами:
- З боку вулиці Маршала Малиновського з’явився паркан із рекламацією фітнес-клубу crossfitbanda. А також зліва від будівлі було змонтовано перманетно закритий шлагбаум. Дорожні знаки було демонтовано.
- З внутрішнього боку житлової зони (парковка супермаркету Велика кишеня) також було змонтовано паркан із рекламацією фітнес-клубу crossfitbanda, встановлені напівсфери, хаотично збудовані малі архітектурні форми. Дорожні знаки, що свідчать про можливість проїзду, поки що присутні.

Все ці в сукупності з іншими порушеннями інфраструктури навколо Оболонської площі
- призводять до напруженої дорожньоїї ситуації,
- мають ознаки правопорушення,
- ускладнюють реалізацію права громадян Україхни на вільне пересування

Сподіваюсь на швидке вирішення зазначеної проблеми.

Дякую