Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-9225 (5736347)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Відсутність ГВП
Відповідальний:ЖЕД - 904 (Грушківське) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Мудрак Л. І.
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

стороны ”Святошино” проблем с подачей ГВС нашишут, что - нет, от ЖЭКа ответ:
”Рюриков Д. Р.
бульв. Вацлава Гавела, 5
м. Київ, 03067
Шановний Даниле Романовичу!

У житлово-експлуатаційній дільниці № 904 комунального підприємства ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” опрацьовано Ваше звернення від 15.11.2019 № Р-8962/1, яке надійшло до КБУ ”Контактний центр міста Києва”, стосовно відсутності гарячого водопостачання в житловому будинку № 5 на бульв. Вацлава Гавела.
За наслідками розгляду повідомляємо, що зазначений житловий будинок забезпечується централізованим гарячим водопостачанням від вбудованого центрального теплового пункту за адресою: бульв. Вацлава Гавела, 7. Обладнання теплового пункту та зовнішні теплові мережі знаходились у володінні та користуванні РТМ ”Святошино” ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».
Виконавчим органом Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) право на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, на зазначений житловий будинок, надано РТМ ”Святошино” КП Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ”Київтеплоенерго”.
В зазначеному житловому будинку відсутнє гаряче водопостачання в зв’язку з пошкодженням транзитного трубопроводу ГВП в підвальному приміщенні будинку, якиий перебуває у володінні та обслуговуванні РТМ ”Святошино КП «Київтеплоенерго».
Для отримання інформації стосовно термінів відновлення послуги ГВПв зазначеному житловому будинку рекомендуємо мешканцям звернутися до комунального підприємства Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ”Київтеплоенерго” за адресою: м. Київ, 02094, вул. Гната Хоткевича,38, або тел. 15-57 (Центральна Диспетчерська Служба з питань ЖКГ).
Враховуючи наявність договору між комунальним концерном «Центр комунального сервісу» та ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» щодо супроводу нарахувань, для вирішення питання нарахування плати за послуги з централізованого гарячого водопостачання та централізованого опалення і проведення перерахунку за дані послуги мешканцям необхідно звернутися до центру комунального сервісу за адресою: вул. Михайла Донця, 21-б у години прийому: з понеділка по четвер 08:00-20:00; п’ятниця 09:00-16:00, телефон контакт-центру 247-40-40 з понеділка по суботу 09:00-20:00.
З повагою
Начальник М. Горох
Мудрак
408-27-12”

А ПРОБЛЕМА ЕСТЬ??? ГДЕ СТАБИЛЬНАЯ ПОДАЧА ГВС???