Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-13630 (5736381)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Крикун Арсен Євгенович
Дата контролю:18 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На мої звернення Л-11729 від 21.08.2019 та Л-12136 від 17.09.2019 КП Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду подільського району, посилаючись на Наказ Міністерства охорони здоров’я України № 145 від 17.03.2011 року ”Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць” п. 2.17, надало відповідь , що дозволяється закриття сміттєпроводу у разі проведення оброблення (перероблення) побутових відходів шляхом обладнання всіх квартир утилізаторами (подрібнювачами) залишків харчових продуктів та письмової згоди всіх мешканців, та при заварюванні сміттєпроводу статус будинку не змінюється, і рекомендувало з даного питання звертутися до КП ”Київкомунсервіс, що мною і було зроблено у зверненні Л-12409 від 03.10.2019 (перший абзац) про перенаправлення моїх запитань до КП ”Київкомунсервіс”. Але відповіді по суті питання я не отримала. В телафонній розмові з юристом з КП ”Київкомунсервіс”, вона мені зауважила що вони не дають вказівки змінити статус будинку.
Враховуючи вищезазначене прошу надати відповідь:
На якій підставі (яка організація вирішила, відповідно яких документів, відповідно яких норм законодавства) статус будинку за адресою: Пр. Правди, 64 з квітня 2019 року було змінено на: ”Не обладнаний сміттєпроводом” та почали нараховувати споживачам за ВПВ за нормою надання послуг як ”без сміттєпроводу”???
Зауважу, що технічна документація на будинок (де зазначено статус - ”будинок обладнаний сміттєпроводом”), не змінювалась з моменту будівництва даного будинку.