Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:И-671 (5736392)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Незадовільні побутові умови медичних установ
Відповідальний:Управління охорони здоров’я [Алексеєнко Ніна Іванівна], виконавець: Алексеєнко Ніна Іванівна
Дата контролю:18 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день.

після чисельних скарг і звернень батьків, весною цього року в дитячій поліклініці по вул. Ефремова, 11 були відремонтовані сходинки (була замінена плитка, встановлені антиковзаючі накладки на сходинки). Проте сьогодні було великим сюрпризом знову побачити на сходинках загорожу із мотузки з мусорними пакетами на ній.

Питання:
- з якою метою були витрачені бюджетні кошти на ремонт, якщо діти так і пролазять під цією мотузкою?
- якщо сходинки потрібно закривати, то чому не зробити це нормальним способом, щоб діти не мали доступу до них?
- якщо ремонт був зроблений з дотриманням усіх норм, то чому сходинки перекривають?

можливо вже якось потрібно боротися з цією бюрократією?

фото прикріпляю.