Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-22982 (5736494)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Відсутність насипу (піску, солі) на дорозі, вулиці чи тротуарі
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:5 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

на вул Амосова уздовж буд 6 та 10 після опадів ожеледиця на тротуарах. пішоходи падають і травмуються.
прошу організувати посипання піском тротуару.