Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-22983 (5736495)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:18 Грудня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

на вул Теліги 2 на перехресті з вул Гонти при русі в бік метро Дорогожичі не працює зелене світло правого світлофора.
прошу відремонтувати світлофор.